Muzeum Lego Karpacz

Muzeum Lego Karpacz
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Muzeum Lego Karpacz (10)Muzeum klocków Lego w Karpaczu jest nowo otwartym muzeum z ponad 40 stanowiskami interaktywnymi, całość znajduje się na dwóch piętrach budynku.

W muzeum można podziwiać budowle z klocków Lego, co więcej można wchodzić z nimi w interakcje, ponieważ ekspozycja wyposażona jest w joystiki i piloty zdalnego sterowania, które pozwalają na wprawienie modeli w ruch. Tak więc każdy kto odwiedzi muzeum będzie mógł pobawić się klockami za pomocą zdalnego sterowania.

Wciąż powstają nowe kreacje, które będą wkrótce dostępne w muzeum, więc to co znajduje się w nim obecnie nie jest końcowym rezultatem.

Muzeum Lego Karpacz może być wspaniałym przeżyciem i świetną wycieczką dla całej rodziny i nie tylko, dobrze bawić będą się z pewnością młodsi ale starsi na pewno nie będą się nudzić. Ceny również są bardzo przystępne i lepsze niż u konkurencyjnych muzeów tego typu, a cała ekspozycja większa i bardziej multimedialna.

Muzeum znajduje się w Karpaczu na ul. Mickiewicza 11, za tunelem nad Karkonoskimi Tajemnicami. Otwarte jest codziennie od 10:00 do 19:00

Pozostałe wpisy:

About the author /


Related Articles